SZYBKI KONTAKT

Sprzedaż detaliczna:
+48 513 067 318

sklep@multicase24.pl

Sprzedaż hurtowa:

602299263
roman@multicase24.pl

KATALOG 2017

 

Newsletter

Dostawa

Paczkomaty
DPD Poczta Polska
Bezpieczne płatności

O nas

O GreenBurry...

Marka GreenBurry, należąca do niemieckiej firmy Bags for Living z siedzibą w Kronach, od lat jest liderem światowego rynku ręcznie szytych wyrobów skórzanych, takich jak teczki portfele, torby i torby podróżne.

Firma Bags for Living kontynuuje najszlachetniejsze tradycje sztuki kaletniczej. Wyroby marki GreenBurry szyte są ręcznie, a używane do tego skóry wyprawiane przy użyciu naturalnych, ulegających biodegradacji garbników. Dzięki temu skóra zachowuje naturalny wygląd i wytrzymałość, a każdy wyrób staje się wyjątkowy i niepowtarzalny, tak jak wyjątkowy i niepowtarzalny jest każdy kawałek skóry. Produkty skórzane tej marki znane są z tego, że ładnie się starzeją.

Ze sposobem produkcji współgra wzornictwo. Projektanci firmy inspirują się najnowszymi trendami, łącząc je z tradycyjnymi wzorami i klasyką w najlepszym tego słowa znaczeniu, a równocześnie dbają, by produkty spełniały wszystkie potrzeby współczesnego użytkownika. Ponadczasowość i uniwersalizm formy połączone z niepowtarzalnością i trwałością naturalnej skóry to znaki rozpoznawcze marki GreenBurry. Firma nie tylko podąża za modą, ale również aktywnie uczestniczy w jej kreowaniu – co roku prezentuje nowe kolekcje podczas najważniejszych modowych targów, m.in. w Dusseldorfie i Kopenhadze.

Wyłącznym dystrybutorem jest P. Roman Kwaterski i Nox Lab Sp. z o.o. biuro handlowe: ul. Kłobucka 23A lok. 723, 02-699 Warszawa. Ponieważ nie korzystamy z usług pośredników, ceny oferowanych przez nas produktów są wyjątkowo korzystne i podyktowane jedynie wysoką jakością towaru. W przypadku zainteresowania zakupem hurtowym, możemy zaproponować Państwu indywidualnie przygotowaną, atrakcyjną ofertę.


W sprawie sprzedaży detalicznej prosimy o kontakt:

- tel. kom. +48 513 067 318

email: sklep@multicase24.pl

W sprawie sprzedaży hurtowej prosimy o kontakt:
- tel kom.: +48 602 299 263,
e-mail: roman@multicase24.pl.

Każdy produkt z oferty firmy GreenBurry, którego nie mamy aktualnie w naszym magazynie, a jest dostępny u producenta, możemy na Państwa zamówienie sprowadzić do naszego sklepu.

Od niedawna działa już nasz nowy sklep internetowy, multibrandowy Multicase24 - www.multicase24.pl tutaj także znajdziecie Państwo markę Greenburry.

Prowadzimy również sprzedaż na Allegro pod nazwą "Doro-Doro".

Nasz sklep multibrandowy z innymi markami znajdziecie Państwo pod adresem www.multicase24.pl

W biurze handlowym przy ul. Kłobuckiej 23A lok. 723 w Warszawie istnieje możliwość obejrzenia i zakupienia produktów, które posiadamy aktualnie na magazynie.


Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz: 10-17
tel. kom. 513 067 318

Sklep internetowy Shoper.pl