SZYBKI KONTAKT

Sprzedaż detaliczna:
+48 513 067 318

sklep@multicase24.pl

Sprzedaż hurtowa:

602299263
roman@multicase24.pl

KATALOG 2017

 

Newsletter

Dostawa

Paczkomaty
DPD Poczta Polska
Bezpieczne płatności

Sposoby płatności

SPOSOBY PŁATNOŚCI W SKLEPIE GREENBURRY

Nasz sklep internetowy umożliwia klientom poniższe sposoby płatności:

  • Płatność przelewem na konto
  • Płatność za pobraniem
  • Płatność za pomocą systemu PayPal
  • Płatność e-przelewem i kartą kredytową DotPay
  • Płatność przy odbiorze osobistym

PŁATNOŚĆ PRZELEWEM NA KONTO

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto wskazany numer rachunku bankowego. . Informacje na temat numeru rachunku sklepu, tytułu przelewu i kwoty do zapłacenia zostaną wysłane w e-mailu, który otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu. Na realizację masz 3 dni od momentu złożenia zamówienia. W celu przyspieszenia procedur księgowania wpłat, można wysłać nam potwierdzenie wykonanego przelewu.

Dane teleadresowe znajdują się również na naszej stronie internetowej.

PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM

Zapłaty dokonujesz u listonosza lub kuriera, który dostarcza przesyłkę pod wskazany adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty listonosz lub kurier nie wyda Ci zamówionej przesyłki. Koszt przesyłek za pobraniem jest wyższy niż przesyłek zwykłych, szczegółowo rozpisany koszt znajdziesz w naszym cenniku dostaw.

PŁATNOŚĆ ZA POMOCĄ SYSTEMU PayPal

Ten międzynarodowy system płatności przy użyciu karty kredytowej pozwala na bezpieczne (bez ujawniania informacji finansowych) dokonanie płatności przez Internet z ponad 190 krajów. Płatności przy użyciu tego systemu mogą być dokonywane za pośrednictwem wypukłych kart płatniczych VISA i MASTERCARD oraz płaskich kart debetowych banku Inteligo: VISA ELECTRON INTELIGO i VISA GOLD. Więcej o systemie PayPal

PŁATNOŚĆ E-PRZELEWEM I KARTA KREDYTOWĄ DotPay

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay. Szybkie płatności w trybie on-line, umożliwiają dokonanie płatności w preferowanej formie – czy to za pośrednictwem karty kredytowej Visa i MasterCard, lub szybkiego e-przelewu.

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE OSOBISTYM

Za swoje zakupy możesz zapłacić osobiście w siedzibie sklepu gotówką.

Multicase R. Kwaterski Sp.j.
ul. Chałubińskiego 8 lok.22/69
00-613 Warszawa

Millennium

86 1160 2202 0000 0003 4956 6789

Sklep internetowy Shoper.pl